Svetlo na heliport a helipad

Svetlá pre heliport poskytujú bezpečné a efektívne osvetlenie heliportu. Svetlá sú navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie priemyselné štandardy a zaisťovali optimálnu viditeľnosť pre pilotov vrtuľníkov počas vzletu a pristátia. Svetlá pre heliport zaisťujú bezpečnosť prevádzky helikoptér.

Svetlo pre heliport je dôležitým aspektom bezpečnosti pre prevádzku heliportu. Prekážkové svetlo pomáha označiť oblasť pristátia a vzletu helipadu (TLOF) a/alebo oblasť konečného priblíženia a vzletu (FATO) pre kovové heliporty a heliporty s vozovkou. LED svetlá sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality. Svetlá sú v súlade s priemyselnými normami, ako sú ICAO, FAA, CAAC atp. Na naše osvetlenie sa vzťahuje plná záruka. Všetky produkty využívajú špičkové technológie LED zdrojov, aby bola dosiahnutá dlhá životnosť až 10 rokov.

Navádzacie svetlá pre heliport

sú dôležitými prvkami osvetlenia, ktoré pomáhajú pilotom navigovať a presne určiť polohu pristávacej a vzletovej dráhy, najmä pri zlých poveternostných podmienkach alebo v noci. Tieto svetlá sú navrhnuté tak, aby splnili medzinárodné normy a špecifikácie a zabezpečovali bezpečné pristátie a vzlietanie vrtuľníkov.

Prekážkové návestidlo sa umiestňuje na vyvýšené miesta heliportu

napr. v rohoch na streche rôznych budov, na zastrešenom priechode medzi heliportom a budovou, prípadne v jeho bezprostrednom okolí tak, aby bol viditeľný na väčšie vzdialenosti (strechy, a pod.), zároveň ale nesmie oslňovať pilotov v blízkosti heliportu. Hlavným účelom majáka je uľahčenie identifikácie heliportu. v mestskej zástavbe, kde sa nachádza veľké množstvo rušivých svetiel.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky