CleanSIGN – LED signálna veža špeciálne pre oblasti potravín a hygieny

Tieto signálne veže boli špeciálne vyvinuté a skonštruované na použitie v potravinárskych a hygienických priestoroch. Od samého začiatku boli dôsledne implementované existujúce normy a smernice a konzultácie s odborníkmi a špecialistami v oblasti hygieny.
Nový CleanSIGN od WERMA je vybavený radom sofistikovaných technických, konštrukčných a dizajnových prvkov, ktoré výrazne prispievajú k bezpečnosti vašich produktov. Napríklad vďaka svojej kompaktnej konštrukcii nemá žiadne nerovné povrchy, drážky alebo škáry, kde by sa mohli hromadiť nečistoty. Tým sa zabráni nečistotám, čím sa výrazne zníži riziko kontaminácie. Skosenie minimálne 3°, ako to požaduje EHEDG, bolo dôsledne aplikované v dizajne CleanSIGN: 30° skosenie horného krytu a konzoly zaručuje rýchle odvádzanie tekutín, rýchle čistenie a jednoduchú kontrolu.

Vďaka použitej LED technológii je CleanSIGN bezúdržbový a má životnosť až 50 000 hodín. Integrovaný bzučiak s vysokou hlasitosťou navyše zabezpečuje signalizáciu všetkých osôb mimo viditeľného dosahu.

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov