Signálne majáky Mini-Midi-Maxi

EvoSIGNAL – Rýchly a jednoduchý spôsob, ako vytvoriť dokonalé riešenie signalizácie. Najlepšie vybavenie vo svojej triede: výkonný, extrémne odolný (IP66), odolný proti neoprávnenej manipulácii

Typ použitých vizuálnych signálov závisí od aplikácie majákov a okolia. Vďaka EvoSIGNAL je nájdenie správneho signálneho zariadenia tak jednoduché, ako nikdy predtým: s iba tromi veľkosťami (Signal Beacons) a špecifickými montážnymi adaptérmi dokážete s majákmi Werma pokryť takmer všetky aplikačné segmenty.

Dvojitá funkcia: TwinLIGHT a TwinFLASH spájajú dve funkcie osvetlenia do jedného prvku, ktorý je možné diaľkovo ovládať a dokonca nakonfigurovať tak, aby vyhovoval rôznym úrovniam eskalácie.

Mini a Midi sú k dispozícii aj ako trikolórne varianty. Maxi TwinFLASH sú skutočnou alternatívou xenónových zábleskových majákov alebo majákov s otočnými zrkadlami s veľkým potenciálom upútať pozornosť.

Typické aplikácie majákov sú signalizácia porúch a stavov stroja alebo systému v správe budov, rovnako ako pri dverách a bránach. Všetky majáky sú ideálne pre náročné vnútorné aj vonkajšie scenáre.

Mini – Pre miesta inštalácie v stiesnených priestoroch
Midi – signalizácia na stredné vzdialenosti (10 – 30 m polomer)
Maxi – signalizácia na stredné vzdialenosti (> 20 m polomer)

Celú ponuku svetelnej signalizácie werma nájdete v kategórii svetelná signalizácia.

Zobrazených 1–16 z 35 výsledkov